Krovky pre muža, vzor DCH10 (1 kg)

€ 17,50

Máte v okolí muža, ktorý miluje sladké? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší!

Dostupné na objednávku

Popis

Máte v okolí muža, ktorý miluje sladké? Je to Váš priateľ, brat, či dobrý kamarát? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší! Lahodné krovky sa rozplývajú na jazyku a zanechávajú sladkú karamelovú chuť. Navyše, tieto sú zabalené v nádhernom obale s nápisom “You are best boy ever” (Si ten najlepší muž), môžete ich preto využiť ako originálny darček pre muža, kamaráta, či brata. Sladší darček už jednoducho nemôžete podarovať!

Chcete podarovať Vášmu skvelému mužovi originálny darček, určený len pre neho? Obal kroviek môžeme potlačiť aj Vaším vlastným textom (menom, dátumom, príp. vlastným venovaním.*

Minimálne je možné objednať 1 kg (65 ks) kroviek v jednom dizajne.  1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne. Od 1 kg je možné krovky objednávať aj po 0,5 kg.  V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej, Vami želanej, farebnej kombinácii. 

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov. 

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-4 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

 *Cena za 1 kg kroviek s vlastným textom je 19,50 Eur. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…