Krovky pre babku, vzor DB07 (1 kg)

€ 17,90

Je Vaša babička milovníčkou sladkého? Tak tento sladký darček ju zaručene poteší!

Dostupné na objednávku

Popis

Je Vaša babička milovníčkou sladkého? Tak tento sladký darček ju zaručene poteší! Lahodné krovky sa rozplývajú na jazyku a zanechávajú sladkú karamelovú chuť. Navyše, tieto sú zabalené v nádhernom obale s venovaním “Pre najlepšiu babku”, môžete ich preto využiť ako originálny darček pre babku pri akejkoľvek príležitosti. Sladší darček už jednoducho nemôžete podarovať! Krovky sú vyrábané ručne, podľa tradičnej receptúry, s použitím tých najkvalitnejších surovín.

Chcete podarovať Vašej babke originálny darček, určený len pre ňu? Obal kroviek môžeme potlačiť aj Vaším vlastným textom (menom, dátumom, príp. vlastným venovaním*.

Minimálne je možné objednať 1 kg (65 ks) kroviek v jednom dizajne.  1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne.  V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej, Vami želanej, farebnej kombinácii.

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov.

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-4 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

 *Cena za 1 kg kroviek s vlastným textom je 19,90 Eur. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…