Mini svadobné čokoládky (150 ks)

€ 24,00

Mini svadobné čokoládky s rôznymi motívmi – až 150 kusov v balení. Lahodná chuť belgickej čokolády a skvelá cena – len 0,16 Eur/ks.

Popis

Mini svadobné čokoládky sú skvelým tipom na darček pre svadobných hostí – môžete ich rozmiestniť po stole, uložiť do vrecúšok, či škatuliek, odovzdať spolu s výslužkou, či použiť ako súčasť Vášho Candy Baru (sladkého bufetu). Každá čokoládka je elegantne zabalená v priesvitnom celofáne.

Čokoládky majú tvar obdĺžnikových tabličiek a sú potlačené rôznymi svadobnými motívmi. Sú vyrobené z pravej belgickej čokolády, jemnej a lahodnej. V balení sa nachádza 150 ks čokoládiek s rôznymi motívmi, cena jednej čokoládky je 0,16 Eur.

Na výber ponúkame mix rôznych druhov čokoládiek alebo jeden druh čokoládky: mliečna, biela alebo horká v ich rôznych kombináciách, presne podľa Vášho želania.

Cena za 150 ks.

Rozmer jednej čokoládky: približne 4×3 cm.

Doba dodania:

Mix čokoládiek: štandardne skladom. V balení sa nachádza 50x mliečna čokoládka, 50x biela čokoládka a 50x horká čokoládka.

Jeden druh – čokoláda mliečna, horká alebo biela: do 2 týždňov. V balení sa nachádza 150 ks čokoládiek vybraného druhu.

Kombinácia 2 druhov čokoládiek: do 2 týždňov. V balení sa nachádza 75x mliečna čokoládka a 75x biela čokoládka, resp. 75x mliečna čokoládka a 75x horká čokoládka, resp. 75x horká čokoládka a 75x biela čokoládka – podľa vybraného druhu.

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, , , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…