Mini svadobné čokoládky S PERSONALIZÁCIOU (150 ks) – čokoládové TABLIČKY

€ 43,00

Hľadáte originálne a nie príliš drahé darčeky pre svadobných hostí? Práve ste ich našli! Podarujte Vašim svadobným hosťom mini svadobné čokoládky s Vašimi iniciálmi alebo s menami a dátumom svadby!

Vymazať

Popis

Hľadáte originálne a nie príliš drahé darčeky pre svadobných hostí? Práve ste ich našli! Podarujte Vašim svadobným hosťom mini svadobné čokoládky s Vašimi iniciálmi alebo s menami a dátumom svadby!

V balení je až 150 kusov čokoládových tabličiek, vyrobených z lahodnej belgickej čokolády. Čokoládky sú skvelým tipom na darček pre svadobných hostí – môžete ich rozmiestniť po stole, uložiť do vrecúšok, či škatuliek, odovzdať spolu s výslužkou, či použiť ako súčasť Vášho Candy Baru (sladkého bufetu). Ďalšou prednosťou tohto svadobného darčeka je skvelá cena – len 0,26 Eur/ks.

Na každú čokoládovú tabličku Vám vytlačíme Vaše mená a dátumom svadby, príp. Vaše iniciály, či iný motív. Každá čokoládka je elegantne zabalená v priesvitnom celofánovom vrecúšku. Môžete si vybrať z piatich nádherných svadobných motívov. Ak máte inú predstavu, nie je pre nás problém zrealizovať ani Váš vlastný motív.

Na výber ponúkame mix rôznych druhov čokoládiek alebo jeden druh čokolády: mliečna, biela alebo horká v ich rôznych kombináciách, presne podľa Vášho želania. Vaše konkrétne predstavy o vzhľade čokoládky nám môžete bližšie popísať v kolónke “POZNÁMKA” (nachádza sa v 3.kroku objednávkového procesu).

Minimálne je možné objednať 150 ks čokoládiek (uvedená cena je za 150 ks).

Rozmery čokoládky: 3×4 cm.

Doba spotreby: 12 mesiacov

Tieto čokoládky sú vyrábané na objednávku. Dodáme Vám ich približne v priebehu 2-3 týždňov.

Čokoládky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

Pri objednávke personalizovaných svadobných čokoládiek požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Na výber ponúkame tieto vzory mini svadobných čokoládiek:

Mini svadobné čokoládky

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, , , , , ,

Vzor čokoládky

, , , , , , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…