Svadobné čokoládky “VENUS”, vzor 04

€ 1,40

Týmto svadobným čokoládkam zaručene neodolá žiaden z Vašich svadobných hostí!

Popis

Týmto svadobným čokoládkam zaručene neodolá žiaden z Vašich svadobných hostí! Pretože sú jemné a lahodné. Navyše, každá čokoládka je ozdobená jedlou cukrovou polevou s Vašimi menami. Na taký svadobný darček sa len tak ľahko nezabudne!

Čokoládky sú zabalené v priesvitnom celofánovom obale, previazanom ozdobným zlatým klipom. Na požiadanie Vám čokoládky ozdobíme farebnou mašličkou*.

Svadobné čokoládky zdarma ozdobíme Vašimi menami a dátumom svadby, príp. iným textom. Ak si to želáte, čokoládky Vám môžeme vyhotoviť aj s polevou s motívom Vášho svadobného oznámenia, či s Vašou fotkou alebo s iným obrázkom.

Minimálne je možné objednať 100 ks čokoládiek.

Rozmery čokoládky:

  • priemer: 5 cm
  • výška: 0,8 cm

Gramáž: 25 g

Doba spotreby: 4 týždne

Doba dodania: Každú čokoládku vyrobíme špeciálne len pre Vás. Čokoládky štandardne dodávame v priebehu 2-3 týždňov. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a čokoládky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania čokoládiek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Personalizácia:

Každú čokoládku zdarma ozdobíme polevou s Vašimi menami a dátumom svadby. Pri objednávke čokoládiek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári, uveďte Vaše mená, príp. aj dátum svadby. Pri objednávke čokoládiek požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

 

*Príplatok za previazanie čokoládiek mašličkou je 0,20 Eur/ks. Pokiaľ si želáte previazať čokoládky mašličkou, uveďte nám prosím požadovanú farbu do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Ozdoba na uzatvorenie

Farebná mašlička +0,20 Eur/ks, Klip /bez doplatku

Možno by sa Vám páčilo…