Svadobné čokoládky “VERONA”, vzor 04

€ 2,05

Ak premýšľate nad malým darčekom, ktorým sa môžete poďakovať Vašim svadobným hosťom, máme pre Vás skvelý tip. Sladké svadobné čokoládky s Vašimi menami sú darčekom, ktorý zaručene poteší každého zo svadobčanov.

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 99 2,05
100 - 199 9.76 % 1,85
200+ 14.63 % 1,75

Popis

Ak premýšľate nad malým darčekom, ktorým sa môžete poďakovať Vašim svadobným hosťom, máme pre Vás skvelý tip. Tieto nádherné svadobné čokoládky s Vašimi menami sú darčekom, ktorý zaručene poteší každého zo svadobčanov.

Čokoládové tabuľky sú vyrobené z mliečnej čokolády a chutia fantasticky. Každú čokoládku pre Vás zabalíme do nádherného svadobného obalu s potlačou Vašich mien, dátumu svadby, príp. i s krátkym ďakovným textom. Vaši svadobní hostia si môžu na čokoládkach pochutnať alebo si ich odložiť ako milú spomienku na Vašu svadbu.

Čokoládky Vám môžeme vyhotoviť aj v obaloch s motívom Vášho svadobného oznámenia, či s Vašou fotkou alebo s iným obrázkom.

Minimálne je možné objednať 30 ks čokoládiek.

Rozmery zabalenej čokoládky:

  • 5,5×5,5 cm
  • hrúbka: 1 cm

Gramáž: 34 g

Doba spotreby: 8 mesiacov

Doba dodania: Každú čokoládku vyrobíme špeciálne len pre Vás. Čokoládky štandardne dodávame v priebehu 2-3 týždňov. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a čokoládky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania čokoládiek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Personalizácia:

Každú čokoládku zdarma zabalíme do obalu s Vašimi menami a dátumom svadby. Pri objednávke čokoládiek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári, uveďte Vaše mená, príp. aj dátum svadby. Pri objednávke čokoládiek požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

 

Zloženie

Mliečna čokoláda, obsah kakaovej hmoty min.34%.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín,

Skladujte v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…