Svadobné čokoládky s menami “TABLIČKA”

€ 1,20

Pripravte pre Vašich svadobných hostí originálny darček! Svadobné čokoládky, potlačené Vašimi menami, príp. fotografiou budú pre nich nádhernou pamiatkou na Vašu svadbu!

Popis

Pripravte pre Vašich svadobných hostí originálny darček! Svadobné čokoládky, potlačené Vašimi menami, príp. fotografiou budú pre nich nádhernou pamiatkou na Vašu svadbu!

Čokoládky sú vyrobené z kvalitnej belgickej čokolády. Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom vrecúšku a ozdobená saténovou stuhou. Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti.

Vytvorte si čokoládky podľa Vašich predstáv!

Sami si môžete vybrať, ako bude Vaša čokoládka vyzerať. Môžu na nej byť:

  • Vaše mená, dátum svadby, príp. vlastný text s poďakovaním (napr. Ďakujeme, Ďakujeme sladko, Ďakujeme, že ste dnes s nami, Ďakujeme, že ste prijali naše pozvanie, a pod.),
  • Vaša fotografia, príp. obrázok + ľubovoľný text (mená, dátum svadby, resp. vlastný text)
  • nami ponúkaný vzor + ľubovoľný text (mená, dátum svadby, resp. vlastný text)

Môžete si vybrať taktiež druh čokolády (mliečna, horká, biela), dokonca aj farbu stuhy. Zdarma Vám navyše môžeme vrecúško ozdobiť kartičkou s Vašimi menami, dátumom svadby, príp. vlastným textom!

Vaše konkrétne predstavy nám môžete bližšie popísať v kolónke “POZNÁMKA” (nachádza sa v objednávkovom formulári).

Rozmer čokoládky: 5×5 cm.

Doba spotreby čokoládiek: 12 mesiacov

Čokoládky sú vyrábané na objednávku. Štandardne ich  dodávame v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu z Vašej strany. Minimálne je možné objednať 100 ks čokoládiek. Čokoládky odosielame kuriérom GLS Slovensko. Pri objednávke personalizovaných  čokoládiek požadujeme úhradu celej výšky objednávky vopred.

*Pokiaľ si želáte previazať čokoládky mašličkou v inej farbe, než sú štandardné farby v ponuke, uveďte nám prosím požadovanú farbu do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

 

NA VÝBER SÚ TIETO VZORY ČOKOLÁDIEK:

Svadobné čokoládky s menami - TABLIČKA

 

Ako prebieha objednávka čokoládiek?

1. Odošlete nám objednávku. V objednávkovom formulári, v kolonke “Poznámka”, nám môžete bližšie popísať Vaše predstavy, ako by mali Vaše čokoládky vyzerať.

2. Objednávku Vám e-mailom potvrdíme a zašleme Vám podklady k platbe.

3. Po prijatí Vašej platby Vám zašleme grafický projekt čokoládiek na schválenie. Tu budete vidieť, ako bude Vaša čokoládka vyzerať. Ak sa Vám čokoľvek v grafickom projekte nebude páčiť, upravíme ho podľa Vašich predstáv. Až po Vašej akceptácii projektu zadáme čokoládky do výroby.

4. Hotovo! Čokoládky sa pre Vás vyrábajú a Vy sa už môžete začať na ne tešiť! Hneď po ich dodaní z výroby ich pre Vás bezpečne zabalíme a odošleme. O odoslaní čokoládiek Vás budeme samozrejme informovať e-mailom.

čokoládka, svadobná čokoládka, čokoládky pre hostí, svadobné čokoládky, čokoládky pre svadobných hostí, svadobné darčeky

 

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

, , , , , , , , ,

Farba stuhy

, , ,

Možno by sa Vám páčilo…