Svadobné čokoládky “TABLIČKA”

€ 1,20

Chcete sa poďakovať svadobným hosťom za to, že prijali pozvanie na Vašu svadbu a prišli s Vami osláviť Váš veľký deň? Malý darček pre svadobčanov to povie za Vás!

Popis

Chcete sa poďakovať svadobným hosťom za to, že prijali pozvanie na Vašu svadbu a prišli s Vami osláviť Váš veľký deň? Malý darček pre svadobčanov to povie za Vás!

Ale… aký darček podarovať svadobným hosťom? My taký poznáme! Podarujte im svadobné čokoládky s Vašimi menami. Sú originálne, praktické a zároveň lahodné – preto garantujeme, že milo potešia všetkých Vašich hostí.

Svadobné čokoládky v tvare srdiečka sú vyrobené z kvalitnej belgickej čokolády a potlačené nádherným svadobným motívom. Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom vrecúšku a ozdobená saténovou stuhou. Môžete si vybrať vzor, typ čokoládky (mliečna, horká, biela), dokonca aj akúkoľvek farbu stuhy.* Zdarma Vám navyše môžeme vrecúško ozdobiť zlatou alebo striebornou kartičkou s Vašimi menami a dátumom svadby!** Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti.

Na objednávku Vám vieme vyhotoviť čokoládku s Vašou fotografiou, motívom alebo s potlačou Vašich mien priamo na čokoláde (info o podmienkach a cene grafického návrhu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládiek.

Rozmery čokoládky: 5×5 cm

Doba spotreby: 12 mesiacov

Doba dodania: Každú čokoládku vyrobíme špeciálne len pre Vás. Čokoládky štandardne dodávame v priebehu 2-3 týždňov. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a čokoládky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania čokoládiek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Nestíhate? Niektoré typy čokoládiek mávame aj skladom. Ak Vás zaujíma, ktoré čokoládky by sme Vám mohli odoslať ihneď,  kontaktujte nás prosím a informujte sa o našej aktuálnej ponuke.

*Pokiaľ si želáte previazať čokoládky mašličkou v inej farbe, než sú štandardné farby v ponuke, uveďte nám prosím požadovanú farbu do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Personalizácia:

Čokoládky môžeme pre Vás ZDARMA ozdobiť zlatou alebo striebornou kartičkou s Vašimi menami a dátumom svadby.

**V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári, uveďte Vaše mená, príp. aj dátum svadby. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

Čím viac čokoládiek si objednáte, tým menej za každú zaplatíte. Pozrite si naše množstevné zľavy.

 

MOŽETE SI VYBRAŤ Z TÝCHTO VZOROV ČOKOLÁDIEK – Mliečna/Horká čokoláda:

Svadobné čokoládky "TABLIČKA" - vzory

 

MOŽETE SI VYBRAŤ Z TÝCHTO VZOROV ČOKOLÁDIEK – Biela čokoláda:

 

Svadobné čokoládky "TABLIČKA", vzory

Zloženie

Mliečna čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Biela čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Horká čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

, , , , , , , , ,

Farba stuhy

, ,

Personalizovaná kartička

,

Možno by sa Vám páčilo…