Svadobné čokoládky v škatuľke

€ 0,99

Hľadáte originálny darček pre svadobných hostí? Podarujte im tieto lahodné svadobné čokoládky!

Popis

Hľadáte originálny darček pre svadobných hostí? Podarujte im tieto lahodné svadobné čokoládky! Čokoládky sú vyrobené z kvalitnej belgickej čokolády a potlačené nádherným svadobným motívom. Každá čokoládka je zabalená v elegantnej papierovej škatuľke. Môžete si vybrať motív, typ čokoládky (mliečna, horká, biela), dokonca aj farbu škatuľky (zlatá, strieborná, biela, červená). Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti.

Rozmer jednej čokoládky: 50x50x6 mm.

Na objednávku Vám vieme vyhotoviť čokoládku s Vašou fotografiou alebo s potlačou Vašich mien (info o podmienkach a cene grafického návrhu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-3 týždne. Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládok.*

Čokoládky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

VZORY ČOKOLÁDOK – Mliečna/Horká čokoláda:

Svadobné čokoládky, darčeky pre svadobných hostí, svadobné darčeky

 

VZORY ČOKOLÁDOK – Biela čokoláda:

Svadobné čokoládky, darčeky pre svadobných hostí, svadobné darčeky

 

*POZOR! V prípade, že si objednávate len 1 ks čokoládky ako vzorku, táto nemusí zodpovedať Vami vybraným parametrom (vzor, typ čokoládky, farba stuhy resp. kartónika). Vašim požiadavkam sa budeme snažiť v maximálnej možnej miere vyhovieť, neručíme však, že Vám bude zaslaná rovnaká vzorka, ako sú Vami vybrané parametre!

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

, , , , , , , , , ,

Farba škatuľky

, , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…