Svadobné koláčiky “LOVEDOT”, vzor 02

€ 1,99

Týmto svadobným koláčikom zaručene neodolá žiaden z Vašich svadobných hostí! Pretože sú krehké a lahodné a chutia naozaj fantasticky. A čo je na nich skutočne originálne – každý koláčik je ozdobený jedlou cukrovou polevou s Vašimi menami.

Popis

Týmto svadobným koláčikom zaručene neodolá žiaden z Vašich svadobných hostí! Pretože sú krehké a lahodné a chutia naozaj fantasticky. A čo je na nich skutočne originálne – každý koláčik je ozdobený jedlou cukrovou polevou s Vašimi menami. Na taký svadobný darček sa len tak ľahko nezabudne!

Koláčiky sú vyrobené v tvare kolieska a zabalené v priesvitnom celofánovom obale, previazanom ozdobným zlatým klipom. Na požiadanie Vám koláčiky môžeme ozdobiť farebnou mašličkou*.

Svadobné koláčiky zdarma ozdobíme polevou s Vašimi menami alebo iniciálmi a dátumom svadby, príp. iným textom. Ak si to želáte, koláčiky Vám môžeme pripraviť aj s polevou s motívom Vášho svadobného oznámenia, či s Vašou fotkou alebo s iným obrázkom.

Minimálne je možné objednať 100 ks svadobných koláčikov.

Priemer: 5 cm

Doba spotreby: 4 týždne

Doba dodania: Každý koláčik vyrobíme špeciálne len pre Vás. Koláčiky štandardne dodávame v priebehu 2-3 týždňov. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a čokoládky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania koláčikov do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Personalizácia:

Každý koláčik zdarma ozdobíme polevou s Vašimi menami a dátumom svadby. Pri objednávke svadobných koláčikov nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári, uveďte Vaše mená, príp. aj dátum svadby. Pri objednávke sladkostí s personalizáciou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

 

*Príplatok za previazanie koláčika mašličkou je 0,20 Eur/ks. Pokiaľ si želáte previazať koláčik mašličkou, uveďte nám prosím požadovanú farbu do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Ozdoba na uzatvorenie

Farebná mašlička +0,20 Eur/ks, Klip /bez doplatku

Možno by sa Vám páčilo…