Svadobné krovky s fotkou, vzor SV56 (1 kg)

€ 25,00

Čo tak pripraviť ako darčeky pre svadobných hostí svadobné krovky? Jemné, sladulinké a lahodné. Svadobné krovky s Vašou fotkou – to je najsladší darček pre svadobných hostí.

Piktogramy pre krovky

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 25,00
2 4 % 24,00
3 8 % 23,00
4 12 % 22,00
5 16 % 21,00
6+ 20 % 20,00

Popis

Hľadáte malú pozornosť, ktorú by ste mohli podarovať svadobným hosťom? Svadobné krovky s Vašou fotkou sú darčekom, ktorý rozhodne nezostane ležať na poličke! Sú jemné, lahodné a tak sladulinké, ako len môže karamel byť. Verte, že tento svadobný darček bude pre Vašich hostí príjemným prekvapením.

Krovky môžete využiť na mnoho rôznych spôsobov: ako originálny darček pre svadobčanov, ako súčasť svadobnej výslužky, či Candy Baru, alebo ich môžete voľne rozmiestniť na svadobné stoly.

Sladučké karamelky Vám zabalíme do nádherného svadobného obalu s Vašimi menami, fotografiou a dátumom svadby, príp. i s krátkym ďakovným textom. Na požiadanie Vám môžeme obal kroviek vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii.

Máte radi, keď je všetko dokonale zladené? Aj my. A práve preto Vám vieme vyhotoviť obal kroviek aj s Vašim vlastným motívom, aby tak ladil so svadobnými oznámeniami, menu, či presne zodpovedal Vašim predstavám (info o podmienkach a cene grafického návrhu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Minimálne je možné objednať: 1 kg kroviek v jednom dizajne.

1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne.

Doba spotreby kroviek: 6 mesiacov

Doba dodania: Krovky vyrobíme špeciálne len pre Vás. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Uvedená doba dodania začína plynúť od dňa schválenia grafického návrhu z Vašej strany. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a krovky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania kroviek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Nestíhate? Niektoré typy kroviek mávame aj skladom. Ak Vás zaujíma, ktoré krovky by sme Vám mohli odoslať ihneď,  kontaktujte nás prosím a informujte sa o našej aktuálnej ponuke.

Personalizácia:

Personalizácia – potlač Vašich mien, fotografie a dátumu svadby na obal každej krovky, je u nás ZDARMA. V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii.

Pri objednávke kroviek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári uveďte údaje, ktoré si želáte na obal kroviek vytlačiť. Fotografiu môžete pridať ako prílohu v objednávkovom formulári, príp. nám ju zaslať e-mailom. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

 Objednať viac kroviek sa oplatí!

Čím viac objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo 1 kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg
Cena /1 kg (€) 25,00 24,00 23,00 22,00 21,00 20,00

 

Ako prebieha objednávka kroviek?

1) Vyberte si požadované množstvo kroviek.

2) Vyplňte objednávkový formulár.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o texte, ktorý má byť na krovkách uvedený, termín, do ktorého potrebujete krovky dodať, príp. iné dôležité informácie. Na tomto mieste môžete pridať aj fotografiu, ktorú si želáte na obal kroviek vytlačiť, príp. nám ju môžete odoslať e-mailom.

4) Vyberte  si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje a dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke kroviek s personalizáciou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt Vašich kroviek na odsúhlasenie. V projekte je možné čokoľvek zmeniť a upraviť ho podľa Vašich požiadaviek. Keď sa Vám ich finálna podoba bude páčiť a projekt nám akceptujete, Vaše krovky začneme vyrábať.

7) Krovky Vám dodáme približne v priebehu 3-4 týždňov. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní kroviek Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Krovky bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Zloženie

Krovky

Zloženie:

cukor, glukózový sirup, sušené nízkotučné MLIEKO (15%), MASLO (z mlieka). Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Možné alergény: Výrobok obsahuje mlieko. Môže obsahovať stopy arašidových orechov, iných orechov, sezamu, pšenice, vajec a sóje.

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota: 1652 kJ / 390 kcal
Tuky: 3,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,6 g
Sacharidy: 84 g
z toho cukry: 84 g
Bielkoviny: 5,1 g
Soli: 0,17 g

 

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Množstvo

,

Možno by sa Vám páčilo…