Krovky s poďakovaním, vzor SV20 (1 kg)

€ 17,50

Originálne krovky s poďakovaním. Jemné, sladulinké a lahodné.  Krovky s poďakovaním môžete podarovať všetkým tým, na ktorých Vám záleží –  hosťom, ktorí prijali Vaše pozvanie, zákazníkom, či jednoducho niekomu, komu sa chcete poďakovať. Verte, že ten, komu ich podarujete, bude týmto originálnym darčekom naozaj sladko prekvapený!

Dostupné na objednávku

Popis

Kto z nás by nemal rád krovky? Lahodná pralinka z čistého karamelu, tak sladká, ako len môže karamel byť. Jej sladkú chuť cítime na jazyku ešte dlho. Prinášame Vám originálne krovky s poďakovaním. Jemné, sladulinké a lahodné.  Krovky s poďakovaním môžete podarovať všetkým tým, na ktorých Vám záleží –  hosťom, ktorí prijali Vaše pozvanie, zákazníkom, či jednoducho niekomu, komu sa chcete poďakovať. Verte, že ten, komu ich podarujete, bude týmto originálnym darčekom naozaj sladko prekvapený!

Sladučkú karamelku Vám zabalíme do obalu s originálnym ďakovným motívom. Nestačí? Na obal kroviek Vám vieme vytlačiť aj meno a dátum oslavy, logo, príp. akýkoľvek iný text (cena za 1 kg kroviek s personalizáciou je 19,50 Eur/kg*).

A čo tak krovky v obaloch s fotografiou oslávenca? Ani to pre nás nie je nemožné (info o podmienkach a cene grafického návrhu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Minimálne je možné objednať 1 kg kroviek v jednom dizajne. 1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne. V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii. 

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov.

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-4 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

*Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…