Svadobné krovky, vzor SV30 (1 kg)

€ 17,50

Čo tak pripraviť ako darčeky pre svadobných hostí svadobné krovky? Jemné, sladulinké a lahodné. Svadobné krovky – to je najsladší darček pre svadobných hostí.

Dostupné na objednávku

Popis

Kto z nás by nemal rád krovky? Lahodná pralinka z čistého karamelu, tak sladká, ako len môže karamel byť. Jej sladkú chuť cítime na jazyku ešte dlho. A čo tak pripraviť ako darčeky pre svadobných hostí svadobné krovky? Sladučkú karamelku Vám zabalíme do obalu s nádherným svadobným motívom, doplneným ďakovným textom.

Svadobné krovky – to je najsladší darček pre svadobných hostí. Svadobným hosťom ich môžete ponúknuť ako súčasť výslužky, či Candy Baru, alebo rozmiestniť voľne na svadobné stoly. Verte, či nie, Vaši hostia budú týmto originálnym darčekom naozaj sladko prekvapení!

Minimálne je možné objednať 1 kg kroviek v jednom dizajne. 1 kg kroviek obsahuje približne 60-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne. Krovky je možné objednávať aj po 0,5 kg (od 1 kg). V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii, príp. na ich obal vytlačiť Vaše mená a dátum svadby*.

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov.

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-3 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

Niektoré svadobné krovky mávame ihneď skladom. Pre zistenie aktuálnej ponuky kroviek, ktoré máme ihneď k dispozícii nás prosím kontaktujte.

 

*Pri objednávke kroviek s menami a dátumom svadby platí rovnaká cena ako pre personalizované krovky.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…