Zamilované krovky, vzor Z3 (1 kg)

€ 17,50

Tieto fantastické krovky môžete podarovať vašej láske, priateľom, či blízkym – jednoducho tým, na ktorých vám najviac záleží ako valentínsky darček, či ako originálny darček pri rôznych príležitostiach. Zároveň sú však skvelým tipom na sladký darček pre svadobných hostí. 

Dostupné na objednávku

Popis

Kto z nás by nemal rád krovky? Lahodná pralinka z čistého karamelu, tak sladká, ako len môže karamel byť. Jej sladkú chuť cítime na jazyku ešte dlho. Navyše, ak sú krovky zabalené v “zamilovanom” obale, je to rozhodne láska na prvé zahryznutie. 

Tieto fantastické krovky môžete podarovať vašej láske, priateľom, či blízkym – jednoducho tým, na ktorých vám najviac záleží ako valentínsky darček, či ako originálny darček pri rôznych príležitostiach. Zároveň sú však skvelým tipom na sladký darček pre svadobných hostí. Svadobným hosťom ich môžete ponúknuť ako súčasť výslužky, či Candy Baru, alebo rozmiestniť voľne na svadobné stoly. 

Minimálne je možné objednať 1 kg kroviek v jednom dizajne. 1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek.  Krovky je možné objednávať aj po 0,5 kg (od 1 kg). V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii, príp. na ich obal vytlačiť Vaše mená a dátum svadby*.

Uvedená cena je za 1 kg kroviek.

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov.

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-3 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

Niektoré vzory kroviek mávame ihneď skladom. Pre zistenie aktuálnej ponuky kroviek, ktoré máme ihneď k dispozícii nás prosím kontaktujte.

 

*Pri objednávke kroviek s menami a dátumom svadby platí rovnaká cena ako pre personalizované krovky.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…