Vianočná čokoláda “COLORIST”

€ 2,05 vrátane DPH
€ 1,71 bez DPH

NOVINKA

Lahodná čokoládka, ozdobená nádhernými vianočnými kresbami je skvelým vianočným darčekom pre Vašich zákazníkov, zamestnancov, klientov alebo obchodných partnerov. Čokoládka je zabalená v obale s logom Vašej firmy.

Cena/ks bez DPH: už od 1,35 Eur

Minimálne objednávkové množstvo: 200 ks

Množstevné zľavy

Množstvo Cena
1 - 499 2,05
500 - 999 1,74
1 000+ 1,62

Popis

Lahodná čokoládka, ozdobená nádhernými vianočnými kresbami je skvelým vianočným darčekom pre Vašich zákazníkov, zamestnancov, klientov alebo obchodných partnerov.

Čokoládka s mandľovou náplňou je vyhotovená v tvare kruhu a ozdobená farebnými vianočnými motívmi. Je zabalená v elegantnej škatuľke, potlačenej Vaším logom. Ak si to želáte, Vaše logo, či vianočné prianie vytlačíme aj priamo na čokoládku.*

Rozmer škatuľky: 77x77x22 mm

Gramáž čokoládiek: 18 g

Doba spotreby: 8 mesiacov

Doba dodania: 2-3 týždne

Minimálne objednávkové množstvo: 200 ks

Cena/ks bez DPH: 1,71 Eur

Typ potlače: digitálna

*Informácie o možnostiach a cene potlače vlastného motívu priamo na čokoládu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách.

 

Čím viac bonboniérok objednáte, tým viac ušetríte!

Množstvo 200 ks 500 ks 1000 ks
Cena bez DPH/ks (€) 1,71 1,45 1,35
Cena s DPH/ks (€) 2,05 1,74 1,62

 

Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a typ čokoládiek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Priamo do objednávkového formulára môžete nahrať Vaše logo, príp. nám ho prosím zašlite e-mailom: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…