Čokoláda s potlačou (5×5 cm)

€ 0,95 vrátane DPH
€ 0,79 bez DPH

Lahodná čokoláda s potlačou s rozmermi 5×5 cm vyrobená z pravej belgickej čokolády.  Čokoládovú tabličku potlačíme Vaším logom, sloganom, či akýmkoľvek vlastným textom. 

Vymazať

Popis

Lahodné čokoládky s potlačou. Zaujmú Vašich zákazníkov, obchodných partnerov, či zamestnancov. Čokoládovú tabličku s rozmermi 5×5 cm potlačíme Vaším logom, sloganom, či akýmkoľvek vlastným textom. Čokoládka je vyrobená z pravej belgickej čokolády Barry Callebaut a zabalená v elegantnej škatuľke s priesvitnou prednou časťou. Je ideálnym darčekom na:

konferencie, výstavy, veľtrhy: pre Vašich zákazníkov, či obchodných partnerov,

teambuildingy, zamestnanecké akcie, vianočný večierok alebo ako darček: pre Vašich zamestnancov

– malá pozornosť ku káve s logom Vášho hotela, či reštaurácie.

Vybrať si môžete z troch typov čokolády:

– horká (obsah kakaa 70%),

– mliečna

– biela.

Čokoládky s potlačou Vám môžeme zabaliť do elegantnej škatuľky vo farbách:

– zlatá

– strieborná

– biela

– červená

– zelená.

Grafický projekt čokoládiek s logom Vašej firmy alebo s vlastným textom Vám pripravíme zdarma.

Doba spotreby čokoládiek: 12 mesiacov

Rozmer čokoládovej tabličky: 5×5 cm

Cena čokoládky bez DPH: 0,7917 Eur

Cena čokoládky s DPH: 0,95 Eur

Minimálne je možné objednať 100 ks čokoládiek s jedným dizajnom. V rámci tohto množstva si môžete ľubovoľne nakombinovať typ čokolády, ako aj farbu škatuliek. Pri objednávke menšieho množstva čokoládiek dorátavame jednorázový príplatok za prípravu grafického projektu vo výške 15 Eur.


Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo čokoládiek a typ čokolády.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o texte, ktorý má byť na čokoládkach uvedený. Ak chcete vyhotoviť čokoládky s logom Vašej firmy, toto nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk 

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom. 

5) Pri objednávke čokoládiek s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt čokoládiek na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa čokoládky začnú vyrábať.

7) Čokoládky Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní čokoládiek Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Čokoládky bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

 

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Farba škatuľky

, , , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…