Mentos cukríky s logom (3 g)

€ 13,15 vrátane DPH
€ 10,95 bez DPH

Klasické mentos cukríky, zabalené v obaloch s Vaším logom, sú skvelou formou reklamy pre Vašu firmu. Zákazníkom ich môžete podarovať ako malú pozornosť, či sladký darček ku káve alebo čaju! Skvelá cena – od 0,31 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 2000 ks

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 2 999 13,15
3 000+ 97.19 % 0,37

Popis

Klasické mentos cukríky, zabalené v obaloch s Vaším logom, sú skvelou formou reklamy pre Vašu firmu. Zákazníkom ich môžete podarovať ako malú pozornosť, či sladký darček ku káve alebo čaju!

Každý cukrík je zabalený v bielom obale s farebnou potlačou* Vášho loga. Môžete si vybrať spomedzi klasickú mentolovú alebo ovocnú príchuť.

Váha (g): 3

Rozmer balenia (mm): 26×60

Doba spotreby: 12 mesiacov

Typ potlače: Flexotlač

Minimálne objednávkové množstvo: 2000 ks

 

* Uvedená cena je za jednofarebnú potlač (biela+1 farba). V prípade viacfarebnej potlače je cena kalkulovaná nasledovne:

Množstvo 2000 ks 3000 ks
1 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,39 0,31
Cena s DPH/ks (€) 0,47 0,37
2 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,42 0,33
Cena s DPH/ks (€) 0,50 0,40
3 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,45 0,35
Cena s DPH/ks (€) 0,54 0,42
4 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,48 0,37
Cena s DPH/ks (€) 0,58 0,44

 

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

 

Ako prebieha objednávka cukríkov s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a príchuť cukríkov.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

 

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Príchuť

,

Možno by sa Vám páčilo…