Mentos cukríky s logom (3 g)

€ 0,47 vrátane DPH
€ 0,39 bez DPH

Klasické mentos cukríky, zabalené v obaloch s Vaším logom, sú skvelou formou reklamy pre Vašu firmu. Zákazníkom ich môžete podarovať ako malú pozornosť, či sladký darček ku káve alebo čaju! Skvelá cena – od 0,31 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 2000 ks

Množstevné zľavy

Množstvo Cena
1 - 2 999 0,47
3 000+ 0,37

Popis

Klasické mentos cukríky, zabalené v obaloch s Vaším logom, sú skvelou formou reklamy pre Vašu firmu. Zákazníkom ich môžete podarovať ako malú pozornosť, či sladký darček ku káve alebo čaju!

Každý cukrík je zabalený v bielom obale s farebnou potlačou* Vášho loga. Môžete si vybrať spomedzi klasickú mentolovú alebo ovocnú príchuť.

Váha (g): 3

Rozmer balenia (mm): 26×60

Doba spotreby: 12 mesiacov

Typ potlače: Flexotlač

Minimálne objednávkové množstvo: 2000 ks

 

* Uvedená cena je za jednofarebnú potlač (biela+1 farba). V prípade viacfarebnej potlače je cena kalkulovaná nasledovne:

Množstvo 2000 ks 3000 ks
1 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,39 0,31
Cena s DPH/ks (€) 0,47 0,37
2 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,42 0,33
Cena s DPH/ks (€) 0,50 0,40
3 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,45 0,35
Cena s DPH/ks (€) 0,54 0,42
4 farebná potlač
Cena bez DPH/ks (€) 0,48 0,37
Cena s DPH/ks (€) 0,58 0,44

 

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

 

Ako prebieha objednávka cukríkov s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a príchuť cukríkov.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

 

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Príchuť

,

Možno by sa Vám páčilo…