Žuvačky plátkové (3 g)

€ 0,58 vrátane DPH
€ 0,48 bez DPH

Svieže plátkové žuvačky s ovocnou alebo mätovou príchuťou, zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu týmto darčekom! Skvelá cena – len 0,48 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Popis

Svieže plátkové žuvačky s ovocnou alebo mätovou príchuťou, zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu, produkty alebo služby týmto darčekom, ktorý zákazníci ocenia! Ideálny darček pre hotely, wellness centrá, kliniky, ale aj konferencie.

Každá žuvačka je zabalená v striebornom celofáne a v obale s farebnou potlačou Vášho loga.

Váha (g): 3

Rozmer balenia (mm): 70×55

Doba spotreby: 10 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Príchuť žuvačiek: ovocná, mätová

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

Ako prebieha objednávka žuvačiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a príchuť žuvačiek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Príchuť

,

Možno by sa Vám páčilo…