Žuvačky plátkové (3 g)

€ 0,58 vrátane DPH
€ 0,48 bez DPH

Svieže plátkové žuvačky s ovocnou alebo mätovou príchuťou, zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu týmto darčekom! Skvelá cena – len 0,48 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Popis

Svieže plátkové žuvačky s ovocnou alebo mätovou príchuťou, zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu, produkty alebo služby týmto darčekom, ktorý zákazníci ocenia! Ideálny darček pre hotely, wellness centrá, kliniky, ale aj konferencie.

Každá žuvačka je zabalená v striebornom celofáne a v obale s farebnou potlačou Vášho loga.

Váha (g): 3

Rozmer balenia (mm): 70×55

Doba spotreby: 10 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Príchuť žuvačiek: ovocná, mätová

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

Ako prebieha objednávka žuvačiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a príchuť žuvačiek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Príchuť

,

Možno by sa Vám páčilo…