Žuvačky s potlačou (blister, 5 ks)

€ 0,49 vrátane DPH
€ 0,41 bez DPH

Mentolové žuvačky v blistri, zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu týmto darčekom! Skvelá cena – len 0,41 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 1000 ks

Popis

Mentolové žuvačky v blistri (5 ks), zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu, produkty alebo služby týmto darčekom, ktorý zákazníci ocenia! Ideálny darček pre hotely, wellness centrá, kliniky, ale aj konferencie.

Žuvačky sú uložené v blistri po 5 ks a zabalené v obale s farebnou potlačou Vášho loga.

Rozmer balenia (mm): 110x35x10

Doba spotreby: 12 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 1000 ks

Príchuť žuvačiek: mentolová, bez cukru

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

Ako prebieha objednávka žuvačiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo žuvačiek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Farebná potlač

Možno by sa Vám páčilo…