BIO čokoládový zajačik s malinami a chilli (100 g)

€ 5,87 vrátane DPH
€ 4,89 bez DPH

Tento čokoládový zajačik je skvelým tipom na darček aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Je vyrobený z lahodnej Bean to Bar horkej čokolády so sviežim posypom z lyofilizovaných sladkých malín a pikantného chilli. Zdravá sladká pochúťka ako vyšitá!

Minimálne objednávkové množstvo: 20 ks

Cena/ks bez DPH: 4,89 Eur

Vymazať

Popis

Tento čokoládový zajačik je skvelým tipom na darček aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Je vyrobený z lahodnej Bean to Bar horkej čokolády so sviežim posypom z lyofilizovaných sladkých malín a pikantného chilli. Zdravá sladká pochúťka ako vyšitá! 

Čo je Bean to Bar čokoláda? Je to čokoláda, ktorá sa vyrába ekologickým plantážnym spôsobom – doplnený preklad Bean to Bar znamená “od kakaového bôbu do čokoládovej tabuľky”. Celý proces takejto výroby čokolády zahŕňa šetrný zber plodov kakovníka, fermentáciu, sušenie, čistenie, praženie, drvenie a mletie bôbov. Následne sa získava kakaové maslo, ktoré obsahuje každá Bean to Bar čokoláda. Takáto pravá Bean to Bar čokoláda je nielenže ekologicky vyrobená, ale dokonca, vďaka svojej vysokej výživovej hodnote, i zdraviu prospešná.

Čo je lyofilizované ovocie? Je to ovocie, sušené mrazom. Jeho veľkou pridanou hodnotou je, že vďaka špeciálnemu výrobnému procesu sa počas spracovania dokážu zachovať všetky vitamíny a minerály.

Bio čokoládové vajíčko je zabalené v dizajnovom kraft kartónovom obale s výplňou z ekologickej drevitej vlny, ktorý podčiarkuje ekologické posolstvo tohto originálneho darčeka.

Na požiadanie Vám môžeme pripraviť personalizáciu tohto darčeka formou papierového prebalu, potlačeného Vaším logom, či sloganom*. 

Typ čokolády: horká < 90%

Obsah kakaa: 70%

Rozmer balenia: 15x15x2,5 cm

Gramáž: 100 g

Doba dodania: štandardne 2 týždne

Doba spotreby: 6 mesiacov

Minimálne objednávkové množstvo: 20 ks

Cena/ks bez DPH: 4,89 Eur

 

 

*Informácie o príplatku za individálnu potlač Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách. Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…