Veľkonočné vajíčka vo vrecúšku (105 g)

€ 5,03 vrátane DPH
€ 4,19 bez DPH

Tento veľkonočný darček je chutný a dizajnový zároveň: 8 lahodných čokoládových vajíčok s orieškovou náplňou, vložených v ľanovom vrecúšku v tvare veľkonočného zajačika. Ideálny darček na Veľkú noc, ktorý poteší Vašich zamestnancov, zákazníkov alebo obchodných partnerov.

Minimálne objednávkové množstvo: 100 ks

Množstevné zľavy

Množstvo Cena
1 - 199 5,03
200 - 499 4,43
500+ 3,99

Popis

Tento veľkonočný darček je chutný a dizajnový zároveň: 8 lahodných čokoládových vajíčok z mliečnej čokolády s orieškovou náplňou, vložených v ľanovom vrecúšku v tvare veľkonočného zajačika s ružovo-zelenými detailami. Tento darček je navyše aj ekologický – každé čokoládové vajíčko je zabalené v biologicky rozložiteľnom celofáne. Ideálny darček na Veľkú noc, ktorý poteší Vašich zamestnancov, zákazníkov alebo obchodných partnerov.

Súčasťou vrecúška je kartička, potlačená logom Vašej firmy, príp. i ľubovoľným textom, či sloganom.

Rozmer škatuľky: 100x55x115 mm

Gramáž: 105 g

Doba dodania: štandardne 2-3 týždne

Doba spotreby: 6 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 100 ks

Cena/ks bez DPH: 4,19 Eur


Grafický projekt
obalu Vám vypracujeme ZDARMA*. Prepravné náklady u nás neplatíte.

 

Čím viac sladkých darčekov objednáte, tým viac ušetríte!

Ako prebieha objednávka sladkostí s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a prevedenie.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

 

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

Možno by sa Vám páčilo…