Čokoládový adventný kalendár MINI

€ 5,58 vrátane DPH
€ 4,65 bez DPH

Spríjemnite Vašim zamestnancom, zákazníkom, či obchodným partnerom predvianočné obdobie týmto originálnym adventným kalendárom s potlačou Vášho loga! Už od 3,45 Eur bez DPH.

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 199 5,58
200 - 499 12.9 % 4,86
500 - 999 21.51 % 4,38
1 000+ 25.81 % 4,14

Popis

Spríjemnite Vašim zamestnancom, zákazníkom, či obchodným partnerom predvianočné obdobie týmto originálnym adventným kalendárom s potlačou Vášho loga!

Adventný kalendár MINI je naplnený 24 jemnými čokoládovými tabličkami, ktoré sú ozdobené vypuklými vianočnými motívmi. Tabličky sú zabalené v elegantnej škatuľke, ktorú môžeme potlačiť Vaším logom, textom, či obrázkom*. Obdarovaný si tak môže každý deň zamaškrtiť na malej lahodnej čokoládke. Tento adventný kalendár je preto nápaditým tipom na vianočný darček pre zamestnancov, obchodných partnerov, či Vašich zákazníkov.

Rozmer: 197x284x10 cm

Celková gramáž: 50 g

Doba spotreby: 8 mesiacov

Minimálne objednávkové množstvo: 100 ks

Adventné kalendáre dodávame v priebehu 2-3 týždňov od schválenia grafického projektu z Vašej strany.

*Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

 

Čím viac adventných kalendárov objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo 100 ks 200 ks 500 ks 1000 ks
Cena bez DPH/ks (€) 4,65 4,05 3,65 3,45
Cena s DPH/ks (€) 5,58 4,86 4,38 4,14

Ako prebieha objednávka adventných kalendárov s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…