Čokoládová bonboniéra CHUŤ SVETA

€ 8,03 vrátane DPH
€ 6,68 bez DPH

Hľadáte darček pre Vašich obchodných partnerov, zákazníkov, či zamestnancov? Čokoládová bonboniérka CHUŤ SVETA je skvelá sladká reklama pre Vašu firmu, a zároveň fantastický darček, ktorým sa poďakujete pri príležitosti Vianoc, či výročia Vašej firmy.

Dostupné na objednávku

Množstevné zľavy

Množstvo Cena
1 - 99 8,03
100 - 299 7,91
300 - 499 7,79
500 - 999 7,62
1 000+ 7,43

Popis

Hľadáte darček pre Vašich obchodných partnerov, zákazníkov, či zamestnancov? Čokoládová bonboniérka CHUŤ SVETA je skvelá sladká reklama pre Vašu firmu, a zároveň fantastický darček, ktorým sa poďakujete pri príležitosti Vianoc, či výročia Vašej firmy.

Bonboniéra pozostáva z 12 čokoládových tabuliek, vyrobených z pravej belgickej čokolády. Jednotlivé čokoládové tabuľky z horkej, mliečnej a bielej čokolády sú doplnené rôznorodým posypom z kokosových lupienkov, pomarančovej kôry, mandlí, hrozienok, sušených brusníc, levandule, orechov, pomela, ale i z pražených slnečnicových semienok, sušených paradajok, či bieleho korenia. Celá čokoládová bonboniérka spolu vytvára famóznu kolekciu chutí. Na jednu, či viac čokoládových tabuliek môžeme podľa želania umiestniť Vaše logo.

Túto čokoládovú bonboniérku si môžete bezplatne spersonalizovať podľa Vašich predstáv. Môžete si vybrať farbu škatuľky ako aj farbu ozdobnej mašličky, ktorou je škatuľka previazaná.

Personalizácia (vlastné logo) je možná rôznymi spôsobmi:

– vlastné logo na čokoládkach, ktoré sú obsahom bonboniéry (bezplatne)

– vlastné logo na samolepke v tvare kruhu, na krabičke (doplatok 0,05 Eur bez DPH/ks)

– vlastné logo vytlačené na krabičke (jednorázový poplatok za výrobu matrice na vytlačenie loga je 30 Eur bez DPH, cena bonboniéry zostáva nezmenená)

– vlastné logo na papierovom prebale krabičky (jednorázový poplatok za výrobu matrice na vytlačenie loga je 30 Eur bez DPH, doplatok za papierový prebal 0,90 Eur bez DPH/ks, cena bonboniéry zostáva nezmenená)

Rozmer čokoládových tabuliek (šírka/výška/hrúbka): 5x5x0,6 cm

Vonkajší rozmer bonboniéry (šírka/výška/hrúbka):  29,5×22,5×0,28 cm

Bonboniéra je štandardne dostupná vo farbách škatuliek – červená, biela, zelená (v prípade záujmu o inú farbu škatuľky nás prosím kontaktujte).

Bonboniéru môžeme ozdobiť farebnou stuhou vo farbe podľa vlastného výberu alebo papierovým prebalom s logom Vašej firmy.

Minimálne objednávkové množstvo: 50 ks

Minimálne objednávkové množstvo pre bonboniéry s logom vytlačeným na krabičke alebo na prebale: 100 ks

Doba spotreby: 12 mesiacov

 

Čím viac bonboniérok objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo 50 ks 100 ks 300 ks 500 ks 1000 ks
Cena bez DPH/ks (€) 6,69 6,59 6,49 6,35 6,19
Cena s DPH/ks (€) 8,03 7,91 7,79 7,62 7,43

Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Farba škatuľky

, ,

Farba stuhy

, , , , , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…