Čokoládová bonboniéra PRESTIGE

€ 8,03 vrátane DPH
€ 6,68 bez DPH

Hľadáte darček pre Vašich obchodných partnerov, zákazníkov, či zamestnancov? Čokoládová bonboniérka PRESTIGE je skvelá sladká reklama pre Vašu firmu, a zároveň fantastický darček, ktorým sa poďakujete pri príležitosti Vianoc, či výročia Vašej firmy.

Dostupné na objednávku

Množstevné zľavy

Množstvo Cena
1 - 99 8,03
100 - 299 7,91
300 - 499 7,79
500 - 999 7,62
1 000+ 7,43

Popis

Hľadáte darček pre Vašich obchodných partnerov, zákazníkov, či zamestnancov? Čokoládová bonboniérka PRESTIGE je skvelá sladká reklama pre Vašu firmu, a zároveň fantastický darček, ktorým sa poďakujete pri príležitosti Vianoc, či výročia Vašej firmy.

Bonboniéra pozostáva z 12 ručne zdobených čokoládových tabuliek. Čokoládové tabuľky je možné ozdobiť logom Vašej firmy, či vlastným motívom, sloganom alebo textom. Na výber ponúkame čokoládky z mliečnej a horkej čokolády s bielym zdobením alebo čokoládky z bielej čokolády z tmavým zdobením. Vytvorte si bonboniéru podľa vlastných predstáv! Pri výrobe čokoládok je použitá kvalitná belgická čokoláda, jemná a lahodná.

Personalizácia (vlastné logo) je možná rôznymi spôsobmi:

– vlastné logo na čokoládkach, ktoré sú obsahom bonboniéry (bezplatne)

– vlastné logo na samolepke v tvare kruhu, na krabičke (doplatok 0,05 Eur bez DPH/ks)

– vlastné logo na krabičke (jednorázový poplatok za výrobu matrice na vytlačenie loga je 30 Eur bez DPH, cena bonboniéry zostáva nezmenená)

– vlastné logo na papierovom prebale krabičky (jednorázový poplatok za výrobu matrice na vytlačenie loga je 30 Eur bez DPH, doplatok za papierový prebal 0,90 Eur bez DPH/ks, cena bonboniéry zostáva nezmenená)

Rozmer  čokoládky (šírka/výška/hrúbka): 50x50x6 mm

Vonkajší rozmer bonboniéry (šírka/výška/hrúbka):  295x225x28mm

Bonboniéra je štandardne dostupná vo farbách – tmavozelená, tmavomodrá, biela, krémová, bordová.

Bonboniéru môžeme ozdobiť stuhou vo farbe podľa vlastného výberu alebo papierovým prebalom s logom Vašej firmy.

Minimálne objednávkové množstvo: 50 ks

Minimálne objednávkové množstvo pre bonboniéry s logom vytlačeným na krabičke alebo na prebale: 100 ks

 

Čím viac bonboniérok objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo 50 ks 100 ks 300 ks 500 ks 1000 ks
Cena bez DPH/ks (€) 6,69 6,59 6,49 6,35 6,19
Cena s DPH/ks (€) 8,03 7,91 7,79 7,62 7,43

Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

Doba spotreby: 12 mesiacov

 

Ako prebieha objednávka bonboniér s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a typ bonboniér.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Farba škatuľky

, , , ,

Možno by sa Vám páčilo…