Vianočná bonboniéra SLADKÝ TÍM

€ 4,62 vrátane DPH
€ 3,85 bez DPH

Vianočná bonboniéra SLADKÝ TÍM je malý vianočný darček, ktorý poteší každého. Môžete ju podarovať Vašim zamestnancom, zákazníkom alebo obchodným partnerom.

 

Popis

Vianočná bonboniéra SLADKÝ TÍM je malý vianočný darček, ktorý poteší každého. Môžete ju podarovať Vašim zamestnancom, zákazníkom alebo obchodným partnerom.

Bonboniéra pozostáva z ôsmych korenených sušienok v tvare vianočného panáčika. Tie sú umiestnené v elegantnej darčekovej škatuľke. Na obal škatuľky je možné umiestniť logo Vašej firmy, či vlastný motív, slogan alebo text.*

Vonkajší rozmer bonboniéry (šírka/výška/hrúbka): 232x98x20 mm

Váha spolu: 72 g

Doba spotreby: 6 mesiacov

Typ potlače: digitálna

Minimálne objednávkové množstvo: 100 ks

 

*Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

Ako prebieha objednávka bonboniér s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo bonboniér.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

 

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.