Vianočná bonboniéra s PERNÍČKAMI

€ 5,63 vrátane DPH
€ 4,69 bez DPH

Vianočná bonboniéra s voňavými PERNÍČKAMI je malý vianočný darček, ktorý poteší každého. Môžete ju podarovať Vašim zamestnancom, zákazníkom alebo obchodným partnerom.

 

Popis

Vianočná bonboniéra s voňavými PERNÍČKAMI je malý vianočný darček, ktorý poteší každého. Môžete ju podarovať Vašim zamestnancom, zákazníkom alebo obchodným partnerom.

Bonboniéra pozostáva približne z 10-11 perníčkov s cukrovou polevou. Tie sú vložené v elegantnej darčekovej škatuľke s otvorom v tvare vianočného stromčeka. Na obal škatuľky je možné umiestniť logo Vašej firmy, či vlastný motív, slogan alebo text.*

Vonkajší rozmer bonboniéry (šírka/výška/hrúbka): 95x55x180 mm

Váha spolu: 170 g

Doba spotreby: 3 mesiace

Typ potlače: digitálna

Minimálne objednávkové množstvo: 100 ks

 

*Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

Ako prebieha objednávka bonboniér s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo bonboniér.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

 

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.