Krovky “Poďakovanie za nákup” (1 kg), KM19

€ 17,50 vrátane DPH
€ 14,57 bez DPH

Poďakujte sa Vašim zákazníkom za nákup týmito originálnymi krovkami! Verte, že každý z nich bude týmto originálnym darčekom naozaj sladko prekvapený!

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: KM19 Kategórie: Značky: ,

Popis

Vážite si Vašich zákazníkov? A chceli by ste im ako poďakovanie za nákup pribaliť malý darček? Vieme, čo ich poteší: tieto sladučké karamelky sú skvelým tipom na malé poďakovanie za nákup. Zákazníci si na nich môžu príjemne zamaškrtiť.

Krovky máme radi asi všetci. Lahodná pralinka z čistého karamelu, tak sladká, ako len môže karamel byť. Jej sladkú chuť cítime na jazyku ešte dlho.Tieto sú navyše zabalené v milých obaloch s ďakovným textom, sú preto vhodnou malou pozornosťou, ktorú môžete zákazníkom podarovať ako darček k nákupu. Verte, že Vaši zákazníci, budú týmto originálnym darčekom naozaj sladko prekvapení!

Na obal kroviek Vám vieme vytlačiť aj Vaše logo, slogan, príp. akýkoľvek iný text (cena za 1 kg kroviek s personalizáciou je 19,50 Eur/kg*).

Minimálne je možné objednať 1 kg kroviek v jednom dizajne. 1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne. V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii. 

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov.

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-4 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

*Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…