Čokoládka na 1.sväté prijímanie “SRDIEČKO”

€ 1,25

Lahodné čokoládky na 1.sväté prijímanie sú originálnym darčekom pre hostí, ktorí prijali pozvanie na oslavu pri tejto príležitosti.

Popis

Lahodné čokoládky na 1.sväté prijímanie sú originálnym darčekom pre hostí, ktorí prijali pozvanie na oslavu pri tejto príležitosti. Buďte originálni a poďakujte sa krstným rodičom, starým rodičom, príbuzným, či priateľom za to, že sa zúčastnili oslavy, tak dôležitej pre Vaše dieťatko. Podarujte im tieto lahodné čokoládky a pripravte im tak príjemné prekvapenie!

Čokoládky sú vyrobené z pravej belgickej čokolády, preto chutia naozaj lahodne. Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom celofánovom obale. Navyše, čokoládky si môžete vytvoriť presne podľa svojich predstáv:

– na výber máte rôzne motívy čokoládiek (viď vzory nižšie),

– vybrať si môžete typ čokolády: mliečna, horká alebo biela čokoláda,

– rovnako si môžete vybrať aj akúkoľvek farbu stuhy.

Na želanie Vám čokoládky bezplatne ozdobíme personalizovanou kartičkou, ktorú priviažeme k stuhe. Kartičku môžeme vyhotoviť v zlatej alebo striebornej farbe, napísaný na nej môže byť krátky text (meno, dátum, príp. poďakovanie).*

Na objednávku Vám vieme vyhotoviť čokoládku s fotografiou Vášho dieťatka alebo s potlačou jeho mena priamo na čokoláde (info o podmienkach a cene grafického návrhu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Rozmer srdiečka: 5×5 cm

Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládok.

Doba spotreby: 6 mesiacov

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-3 týždne.  

Súri Vás čas? Niektoré typy čokoládiek mávame zvyčajne skladom. Pre zistenie našej aktuálnej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

 *V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do poznámky uveďte, čo si želáte na kartičku napísať. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

NA VÝBER PONÚKAME TIETO VZORY ČOKOLÁDIEK:

Vzory čokoládiek na 1.sv.prijímanie - Srdiečko

 

 

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

, , ,

Farba stuhy

, , , , , , ,

Personalizovaná kartička

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.