Čokoládka na BIRMOVKU

€ 1,25

Chystáte birmovku a chceli by ste pripraviť malé prekvapenie pre hostí, ktorí prijali pozvanie na túto významnú udalosť? Podarujte im tieto lahodné čokoládky! Čokoládky sú rovnako vhodné ako darček pre birmovancov.

Vymazať

Popis

Chystáte birmovku a chceli by ste pripraviť malé prekvapenie pre hostí, ktorí prijali pozvanie na túto významnú udalosť? Podarujte im tieto lahodné čokoládky! Čokoládky sú rovnako vhodné ako darček pre birmovancov.

Čokoládky sú vyrobené z pravej belgickej čokolády, preto chutia naozaj lahodne. Každá čokoládka je ozdobená slávnostným motívom pri príležitosti sviatosti birmovania a zabalená v priesvitnom celofánovom obale. Navyše, čokoládky si môžete vytvoriť presne podľa svojich predstáv:

– na výber máte rôzne motívy čokoládiek (viď vzory nižšie) v rôznych tvaroch: tablička 5×5 cm, dukátik alebo srdiečko,

– vybrať si môžete typ čokolády: mliečna, horká alebo biela čokoláda,

– rovnako si môžete vybrať aj akúkoľvek farbu stuhy.

Na želanie Vám čokoládky bezplatne ozdobíme personalizovanou kartičkou, ktorú priviažeme k stuhe. Kartičku môžeme vyhotoviť v zlatej alebo striebornej farbe, napísaný na nej môže byť krátky text (meno, dátum, príp. poďakovanie).*

Máte radi, keď je všetko zladené do posledného detailu? Na objednávku vieme pre Vás vyhotoviť aj čokoládky s vlastným textom, fotografiou alebo motívom (info o podmienkach a cene Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládiek jedného typu.

Rozmery čokoládky:

Šírka: 50 mm. Výška: 50 mm. Hrúbka: 6 mm

Doba spotreby: 6 mesiacov

*V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do poznámky uveďte, čo si želáte na kartičku napísať. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

VZORY ČOKOLÁDIEK – TABLIČKA 5×5 cm:

Čokoládky na birmovku v tvare tabličky s rozmerom 5x5 cm.

VZORY ČOKOLÁDIEK – DUKÁTIK A SRDIEČKO:

Čokoládky na birmovku v tvare srdiečka alebo dukátika.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

,

Farba stuhy

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tvar čokoládky

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…