Detské čokoládky “SRDIEČKO”

€ 1,09

Čokoládky s menom Vášho dieťatka sú originálnym darčekom pre hostí, ktorí prijali pozvanie na oslavu narodenín, či menín Vášho dieťatka. Potešia však aj kamarátov, spolužiakov, či pani učiteľky.

Vymazať

Popis

Chystáte oslavu narodenín, či menín Vášho dieťatka? Pozvaných hostí určite potešia tieto lahodné čokoládky, ozdobené menom Vášho dieťatka, či vlastným nápisom. Sladký narodeninový darček môže Vaše dieťatko podarovať aj svojim kamarátom, spolužiakom zo škôlky, či školy alebo ním potešiť pani učiteľky. 

Čokoládky sú vyrobené z pravej belgickej čokolády, preto chutia naozaj lahodne. Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom celofánovom obale. Navyše, čokoládky si môžete vytvoriť presne podľa svojich predstáv:

– na výber máte rôzne motívy čokoládiek (viď vzory nižšie),

– vybrať si môžete typ čokolády: mliečna, horká alebo biela čokoláda,

– rovnako si môžete vybrať aj akúkoľvek farbu stuhy.

Na želanie Vám čokoládky bezplatne ozdobíme personalizovanou kartičkou, ktorú priviažeme k stuhe. Kartičku môžeme vyhotoviť v zlatej alebo striebornej farbe, napísaný na nej môže byť krátky text (meno, číslo, príp. poďakovanie).*

Máte radi, keď je všetko zladené do posledného detailu? Na objednávku vieme pre Vás vyhotoviť aj čokoládky s vlastným textom, fotografiou alebo motívom (info o podmienkach a cene Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládiek jedného typu.

Rozmer jednej čokoládky: 50x50x6 mm.

Doba spotreby: 6 mesiacov

*V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do poznámky uveďte, čo si želáte na kartičku napísať. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

NA VÝBER PONÚKAME TIETO VZORY ČOKOLÁDIEK “SRDIEČKO”:

Detské čokoládky "Srdiečko"

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

, ,

Farba stuhy

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Personalizovaná kartička

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…