Firemná mikulášska čokopohľadnica

€ 4,86 vrátane DPH
€ 4,05 bez DPH

NOVINKA

Mikulášska čokopohľadnica je sladký darček, ktorý urobí na Mikuláša každému obdarovanému velikánsku radosť!

Vymazať

Popis

Chcete na Mikuláša prekvapiť Vašich zamestnancov, či obchodných partnerov netradičným darčekom? Podarujte im túto originálnu mikulášsku čokopohľadnicu. Garantujeme, že každému obdarovanému urobí tento sladký darček na Mikuláša velikánsku radosť!

Mikulášska čokopohľadnica je vyrobená z lahodnej mliečnej belgickej čokolády a ozdobená nádherným motívom. Je zabalená v červenej darčekovej škatuľke a previazaná ozdobnou bielou mašličkou. Čokopohľadnicu Vám môžeme vyhotoviť aj z horkej alebo bielej čokolády. Zdarma ju navyše môžeme potlačiť Vaším logom, vlastným obrázkom, či textom (aj v cudzom jazyku).*

Pri výrobe čokopohľadníc je použitá kvalitná belgická čokoláda Barry Callebaut, jemná a lahodná.

Rozmer čokoládovej pohľadnice (šírka/výška/hrúbka): 14,7×9,7×0,6 cm

Vonkajší rozmer krabičky (šírka/výška/hrúbka):  18,5×12,5×2 cm

Gramáž: Netto: 83 g/Brutto: 127 g

Minimálne objednávkové množstvo: 20 ks

Doba dodania: 2-3 týždne

Doba spotreby: 12 mesiacov

*Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

 

Čím viac čokoládových pohľadníc objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo od 20 ks 50 ks 100 ks 300 ks 500 ks 1000 ks
Cena bez DPH/ks (€) 4,05 3,19 2,99 2,89 2,69 2,55
Cena s DPH/ks (€) 4,86 3,83 3,59 3,47 3,23 3,06

 

Ako prebieha objednávka čokopohľadníc s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a typ čokopohľadníc.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…