Vianočná čokopohľadnica, VZOR 05

€ 5,50

Vianočné pohľadnice v klasickej podobe majú svoje čaro. No čo tak popriať Vašim blízkym a priateľom krásne sviatky touto originálnou čokopohľadnicou?

Vymazať

Popis

Vianočné pohľadnice v klasickej podobe majú svoje čaro. No čo tak popriať Vašim blízkym a priateľom krásne sviatky touto originálnou čokopohľadnicou? Čokopohľadnica – to je lahodná chuť pravej belgickej čokolády, spojená s ručne maľovaným vianočným prianím a nádhernými vianočnými motívmi. Tomuto sladkému darčeku neodolá snáď asi nik! Čokopohľadnicu môžete podarovať ako mikulášsky, vianočný, či novoročný darček.

Čokoládovú pohľadnicu, v prevedení mliečna čokoláda, natural škatuľka, smotanová stuha máme IHNEĎ SKLADOM!

Čokoládová pohľadnica pozostáva z čokoládovej tabuľky s rozmermi 14,7×9,7×0,6 cm (šírka/výška/hrúbka), zabalenej v elegantnom obale s priesvitnou vrchnou časťou. Na výber ponúkame čokoládovú pohľadnicu z mliečnej a horkej čokolády s bielym zdobením alebo čokoládovú pohľadnicu z bielej čokolády z tmavým zdobením. Vybrať si môžete spomedzi krásnych vianočných motívov. Čokopohľadnicu Vám môžeme zabaliť do červenej škatuľky, previazanej zlatou ozdobnou stuhou alebo do bielej škatuľky, previazanou bordovou stuhou. Vytvorte si čokoládovú pohľadnicu podľa vlastných predstáv!

Chcete mať na čokopohľadnici napísaný vlastný text? Samozrejme, nič nie je nemožné! Informácie o podmienkach a cene grafického návrhu, ktorý vytvoríme len pre Vás, Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách.  Je len na Vás, aký sladký odkaz zanecháte!

Rozmer čokoládovej pohľadnice (šírka/výška/hrúbka): 14,7×9,7×0,6 cm

Vonkajší rozmer krabičky (šírka/výška/hrúbka):  18,5×12,5×2 cm

Doba dodania: 10 pracovných dní

Doba spotreby: 12 mesiacov

 

 

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Farba škatuľky

,

Farba stuhy

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…