Valentínske krovky, vzor Z5 (1 kg)

€ 17,90

Tieto fantastické krovky môžete podarovať vašej láske, priateľom, či blízkym – jednoducho tým, na ktorých vám najviac záleží ako originálny valentínsky darček.

Dostupné na objednávku

Popis

Kto z nás by nemal rád krovky? Lahodná pralinka z čistého karamelu, tak sladká, ako len môže karamel byť. Jej sladkú chuť cítime na jazyku ešte dlho. Navyše, ak sú krovky zabalené v “zamilovanom” obale, je to rozhodne láska na prvé zahryznutie.

Tieto fantastické krovky môžete podarovať vašej láske, priateľom, či blízkym – jednoducho tým, na ktorých vám najviac záleží ako sladký valentínsky darček.

Minimálne je možné objednať 1 kg kroviek v jednom dizajne. 1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek.   V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii, príp. na ich obal vytlačiť Vaše osobné venovanie*.

Uvedená cena je za 1 kg kroviek.

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov.

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-3 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

Niektoré vzory kroviek mávame ihneď skladom. Pre zistenie aktuálnej ponuky kroviek, ktoré máme ihneď k dispozícii nás prosím kontaktujte.

*Požiadavku na vlastný text nám prosím uveďte do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári. Pri objednávke kroviek s osobným venovaním platí rovnaká cena ako pre personalizované krovky. Pri objednávke kroviek s vlastným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…