Krovky “Kúsok neba len pre Teba”, vzor DM09 (1 kg)

€ 17,50

Hľadáte originálny darček? Taký, ktorému sa obdarovaný poteší a ktorý zaručene neskončí v koši? Práve ste ho našli!  Lahodné krovky sú ten pravý darček pre každého, kto miluje sladké! 

Dostupné na objednávku

Popis

Hľadáte originálny darček? Taký, ktorému sa obdarovaný poteší a ktorý zaručene neskončí v koši? Práve ste ho našli! 

Sladké karamelové krovky s nápisom “Kúsok neba len pre Teba” sú skvelým tipom na darček pre kohokoľvek a pri akejkoľvek príležitosti. Môžete ním potešiť Vášho miláčika, kamarátku, priateľov, blízkych, či oslávencov. Hodia sa ako narodeninový darček, darček k meninám, valentínsky darček alebo len tak … ako malý darček z lásky. Garantujeme, že na tomto darčeku si obdarovaná/ ý zaručene pochutí. Krovky sú vyrábané ručne, podľa tradičnej receptúry, s použitím tých najkvalitnejších surovín. 

A čo tak krovky s Vaším vlastným textom? Obal kroviek môžeme potlačiť aj Vaším vlastným textom (menom, dátumom, príp. vlastným venovaním.*

Minimálne je možné objednať 1 kg (65 ks) kroviek v jednom dizajne.  1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne. Od 1 kg je možné krovky objednávať aj po 0,5 kg.  V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej, Vami želanej, farebnej kombinácii. 

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov. 

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-4 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

 *Cena za 1 kg kroviek s vlastným textom je 19,50 Eur. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…