Svadobné čokoládky “DUKÁTIK”

€ 1,20

Aký darček podarovať svadobným hosťom? My taký poznáme! Podarujte im svadobné čokoládky s Vašimi menami. Sú originálne, praktické a zároveň lahodné – preto garantujeme, že milo potešia všetkých Vašich hostí.

Popis

Chcete sa poďakovať svadobným hosťom za to, že prijali pozvanie na Vašu svadbu a prišli s Vami osláviť Váš veľký deň? Malý darček pre svadobčanov to povie za Vás!

Ale… aký darček podarovať svadobným hosťom? My taký poznáme! Podarujte im svadobné čokoládky s Vašimi menami. Sú originálne, praktické a zároveň lahodné – preto garantujeme, že milo potešia všetkých Vašich hostí.

Svadobné čokoládky v tvare dukátika sú vyrobené z kvalitnej belgickej čokolády a potlačené nádherným svadobným motívom. Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom vrecúšku a ozdobená saténovou stuhou. Môžete si vybrať vzor, typ čokoládky (mliečna, horká, biela), dokonca aj akúkoľvek farbu stuhy.* Zdarma Vám navyše môžeme vrecúško ozdobiť zlatou alebo striebornou kartičkou s Vašimi menami a dátumom svadby!** Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti.

Na objednávku Vám vieme vyhotoviť čokoládku s Vašou fotografiou, motívom alebo s potlačou Vašich mien priamo na čokoláde (info o podmienkach a cene grafického návrhu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládiek.

Priemer dukátika: 5 cm

Doba spotreby: 12 mesiacov

Doba dodania: Každú čokoládku vyrobíme špeciálne len pre Vás. Čokoládky štandardne dodávame v priebehu 2-3 týždňov. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a čokoládky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania čokoládiek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Nestíhate? Niektoré typy čokoládiek mávame aj skladom. Ak Vás zaujíma, ktoré čokoládky by sme Vám mohli odoslať ihneď,  kontaktujte nás prosím a informujte sa o našej aktuálnej ponuke.

*Pokiaľ si želáte previazať čokoládky mašličkou v inej farbe, než sú štandardné farby v ponuke, uveďte nám prosím požadovanú farbu do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Personalizácia:

Čokoládky môžeme pre Vás ZDARMA ozdobiť zlatou alebo striebornou kartičkou s Vašimi menami a dátumom svadby.

**V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári, uveďte Vaše mená, príp. aj dátum svadby. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

.

Čím viac čokoládiek si objednáte, tým menej za každú zaplatíte. Pozrite si naše množstevné zľavy.

Množstvo 50 ks 100 ks 300 ks 500 ks
Cena bez DPH/ks (€) 0,98 0,96 0,89 0,83
Cena s DPH/ks (€) 1,17 1,15 1,07 0,99

MOŽETE SI VYBRAŤ Z TÝCHTO VZOROV ČOKOLÁDIEK – Mliečna/Horká čokoláda:

 

Svadobné čokoládky DUKÁTIK - VZORY

 

PRE BIELU ČOKOLÁDU SÚ NA VÝBER TIETO VZORY:

Svadobné čokoládky DUKÁTIK - VZORY

 

čokoládka, svadobná čokoládka, čokoládky pre hostí, svadobné čokoládky, čokoládky pre svadobných hostí, čokoládka svadba, čokoládky s menami, svadobné darčeky, darčeky pre svadobčanov, darčeky pre svadobných hostí

Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

 

1) Vyberte si požadované množstvo čokoládiek a typ čokolády, ako aj farbu mašličky a variant personalizovanej kartičky.

2) Vyplňte objednávkový formulár.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o texte, ktorý má byť na kartičkách uvedený, termín, do ktorého potrebujete čokoládky dodať, príp. iné dôležité informácie.

4) Vyberte  si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje a dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) sa Vaše čokoládky začnú vyrábať.

7) Čokoládky Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní čokoládiek Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Čokoládky bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás. Čokoládky odosielame aj počas letných mesiacov, pričom sa ich snažíme čo najlepšie pripraviť, aby zvládli aj cestu v náročnejších podmienkach 🙂

Zloženie

aMliečna čokoláda

Zloženie:

cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Spotrebujte do:

Skladujte v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota: 2328 kJ / 556 kcal
Tuky: 26 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 22 g
Sacharidy: 46 g
z toho cukry: 45 g
Bielkoviny: 8,5 g
Soli: 0,2 g

 

Horká čokoláda

Zloženie:

cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Spotrebujte do:

Skladujte v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota: 2357 kJ / 563 kcal
Tuky: 42 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 25 g
Sacharidy: 31 g
z toho cukry: 27 g
Bielkoviny: 7,9 g
Soli: 0,02 g

 

 

Biela čokoláda

Zloženie:

cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Spotrebujte do:

Skladujte v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota: 2466 kJ / 589 kcal
Tuky: 40 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 24 g
Sacharidy: 51 g
z toho cukry: 51 g
Bielkoviny: 6,1 g
Soli: 0,22 g

 

 

 

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

, , , , , , , ,

Farba stuhy

, , ,

Personalizovaná kartička

,

Možno by sa Vám páčilo…