Čokoládový adventný kalendár PYRAMÍDA

€ 8,15 vrátane DPH
€ 6,78 bez DPH

Spríjemnite Vašim zamestnancom, zákazníkom, či obchodným partnerom predvianočné obdobie týmto originálnym adventným kalendárom s potlačou Vášho loga! Už od 5,60 Eur bez DPH.

Množstevné zľavy

Množstvo Cena
1 - 299 8,15
300 - 499 7,32
500 - 999 6,95
1 000+ 6,72

Popis

Spríjemnite Vašim zamestnancom, zákazníkom, či obchodným partnerom predvianočné obdobie týmto originálnym adventným kalendárom s potlačou Vášho loga!

Adventný kalendár PYRAMÍDA je naplnený 24 lahodnými čokoládovými guličkami, ktoré sú zabalené vo farebných celofánových obaloch. Guličky sú zabalené v elegantnej škatuľke v tvare pyramídy, ktorú môžeme potlačiť Vaším logom, textom, či obrázkom*. Obdarovaný si tak môže každý deň zamaškrtiť na sladkej čokoládovej guličke. Tento adventný kalendár je preto nápaditým tipom na vianočný darček pre zamestnancov, obchodných partnerov, či Vašich zákazníkov.

Rozmer: 14,7×9,7×0,6 cm

Vonkajší rozmer krabičky (šírka/výška/hrúbka):  145x145x168 mm

Celková gramáž: 135 g

Doba spotreby: 6 mesiacov

Minimálne objednávkové množstvo: 100 ks

Adventné kalendáre dodávame v priebehu 2-3 týždňov od schválenia grafického projektu z Vašej strany.

*Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

 

Čím viac adventných kalendárov objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo 100 ks 300 ks 500 ks 1000 ks
Cena bez DPH/ks (€) 6,79 6,1 5,79 5,6
Cena s DPH/ks (€) 8,15 7,32 6,95 6,72

Ako prebieha objednávka adventných kalendárov s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

>

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…