Ovocná lízanka s logom (5 g)

€ 0,52 vrátane DPH
€ 0,43 bez DPH

Sladučké ovocné lízanky, zabalené v obaloch s potlačou Vášho loga sú darčekom, ktorí ocenia malí aj veľkí zákazníci!

Skvelá cena – len 0,43 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Popis

Sladučké ovocné lízanky, zabalené v obaloch s potlačou Vášho loga sú darčekom, ktorí ocenia malí aj veľkí zákazníci! Každá lízanka má tvar srdiečka a je zabalená v obale s obojstrannou farebnou potlačou s logom. V rámci objednaného množstva Vám namixujeme rôzne príchute lízaniek: jahoda, citrón, jablko, pomaranč.

Váha (g): 5

Rozmer balenia (mm): 45×55

Doba spotreby: 10 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

Ako prebieha objednávka lízaniek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo lízaniek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Príchuť

Možno by sa Vám páčilo…