Čokoládové srdiečko pre VÝNIMOČNÚ ŽENU

€ 4,65

Poznáte výnimočnú ženu? Takú, ktorá má Váš obdiv? Či už je to Vaša priateľka, manželka, mama, sestra alebo kolegyňa, zaslúži si od Vás sladký darček. Lebo je VÝNIMOČNÁ…

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 9 4,65
10 - 19 3.23 % 4,50
20+ 7.53 % 4,30

Popis

Poznáte výnimočnú ženu? Takú, ktorá má Váš obdiv? Či už je to Vaša priateľka, manželka, mama, sestra alebo kolegyňa, zaslúži si od Vás sladký darček. Lebo je VÝNIMOČNÁ…

Toto nádherné čokoládové srdiečko poteší každú výnimočnú ženu. Je totiž ručne vyrobené z tej najjemnejšej mliečnej čokolády, pravej belgickej. Srdiečko je ozdobené originálnym ženským obrázkom textom “Si výnimočná žena!”, napísaným priamo na čokoláde. Je zabalené v priesvitnom celofánovom obale a ozdobené stuhou v cyklaménovo ružovej farbe. Čokoládové srdce je vhodné ako originálny darček pre ženu na Deň žien, Deň matiek, ale aj ako darček pri rôznych príležitostiach.

Srdiečko je štandardne dodávané v mliečnej čokoláde. Na objednávku Vám ho môžeme dodať v horkej čokoláde alebo s inou farbou stuhy (Vaše špeciálne požiadavky nám môžete uviesť do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári. Dodanie srdiečka s inou farbou stuhy alebo z horkej čokolády trvá približne 2 týždne).

A ak chcete Vašej “výnimočnej žene” podarovať srdiečko s vlastným venovaním, napísaným priamo na čokoláde, ani to pre nás nie je problém vyrobiť. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách.

Veľkosť srdiečka (výška/šírka/hrúbka): 10x10x0,6 cm

Typ čokolády: Belcolade

Doba spotreby: 12 mesiacov

Srdiečka máme štandardne SKLADOM. 

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…