Čokoládka s potlačou “ELEGANT” (17 g)

€ 0,66 vrátane DPH
€ 0,55 bez DPH

Elegantná čokoládka, naplnená jemným alkoholovým krémom s príchuťou podľa Vášho výberu. Zabalená v obale s farebnou potlačou Vášho loga. Čokoládka je elegantne zabalená, skvele chutí a jej cena je fantastická – len 0,55 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Vymazať

Popis

Elegantná čokoládka, naplnená jemným alkoholovým krémom s príchuťou podľa Vášho výberu (pistácia, čokoláda). Čokoládka je zabalená v ozdobnom zlatom celofáne a v obale s farebnou potlačou Vášho loga. Vašim zákazníkom ju môžete ponúknuť ako malú pozornosť, ktorá bude reprezentovať Vašu firmu, produkt alebo službu alebo ako čokoládku ku káve.

Gramáž (g): 17

Rozmer etikety (mm): 87×26

Doba spotreby: 8 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Na výber sú tieto príchute: čokoláda, pistácia

Farba celofánovej fólie: zlatá

Cena/ks bez DPH: 0,4535 Eur

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a príchuť čokoládiek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Ďalšie informácie

Príchuť

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…