Krovky na krst s fotkou, vzor UR26 (1 kg)

€ 25,00

Krovky sú skvelý tip na darček pre hostí, ktorí prijali pozvanie na oslavu pri príležitosti krstu Vášho dieťatka – sú originálne, lahodné a na chvíľku Vás a Vašich hostí zavedú v spomienkach opäť do detstva!

Piktogramy pre krovky

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 25,00
2 4 % 24,00
3 8 % 23,00
4 12 % 22,00
5 16 % 21,00
6+ 20 % 20,00

Popis

Poznáte krovky, lahodné karamelové cukríky? Ich sladká chuť sa jemne rozpúšťa na jazyku a pripomína nám detstvo. Ponúknite krovky na oslave pri príležitosti krstu Vášho dieťatka pozvaným hosťom, verte, že ich nimi milo prekvapíte! Ponúkame Vám krovky v originálnych obaloch s motívom krstu. Navyše, obal každej krovky Vám potlačíme fotografiou a menom Vášho dieťatka, prípadne aj dátumom krstu.

Krovky si môžete jednoducho zabaliť do ozdobných darčekových vrecúšok, či škatuliek alebo ich pozvaným hosťom ponúknuť ako súčasť výslužky.

Minimálne je možné objednať: 1 kg kroviek v jednom dizajne.

1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne.

Doba spotreby kroviek: 6 mesiacov

Doba dodania: Krovky vyrobíme špeciálne len pre Vás. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Uvedená doba dodania začína plynúť od dňa schválenia grafického návrhu z Vašej strany. V čase letnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a krovky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania kroviek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Nestíhate? Niektoré typy kroviek mávame aj skladom. Ak Vás zaujíma, ktoré krovky by sme Vám mohli odoslať ihneď,  kontaktujte nás prosím a informujte sa o našej aktuálnej ponuke.

Personalizácia:

Personalizácia – potlač fotografie, mena a dátumu krstu na obal každej krovky, je u nás ZDARMA. V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii.

Pri objednávke kroviek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári uveďte údaje, ktoré si želáte na obal kroviek vytlačiť. Fotografiu môžete pridať ako prílohu v objednávkovom formulári, príp. nám ju zaslať e-mailom. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

 Objednať viac kroviek sa oplatí!

Čím viac objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo 1 kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg
Cena /1 kg (€) 25,00 24,00 23,00 22,00 21,00 20,00

 

Ako prebieha objednávka kroviek?

1) Vyberte si požadované množstvo kroviek.

2) Vyplňte objednávkový formulár.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o texte, ktorý má byť na krovkách uvedený, termín, do ktorého potrebujete krovky dodať, príp. iné dôležité informácie. Na tomto mieste môžete pridať aj fotografiu, ktorú si želáte na obal kroviek vytlačiť, príp. nám ju môžete odoslať e-mailom.

4) Vyberte  si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje a dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke kroviek s personalizáciou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt Vašich kroviek na odsúhlasenie. V projekte je možné čokoľvek zmeniť a upraviť ho podľa Vašich požiadaviek. Keď sa Vám ich finálna podoba bude páčiť a projekt nám akceptujete, Vaše krovky začneme vyrábať.

7) Krovky Vám dodáme približne v priebehu 2-4 týždňov. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní kroviek Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Krovky bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

 

Zloženie

Krovky

Zloženie:

cukor, glukózový sirup, sušené nízkotučné MLIEKO (15%), MASLO (z mlieka). Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Možné alergény: Výrobok obsahuje mlieko. Môže obsahovať stopy arašidových orechov, iných orechov, sezamu, pšenice, vajec a sóje.

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota: 1652 kJ / 390 kcal
Tuky: 3,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,6 g
Sacharidy: 84 g
z toho cukry: 84 g
Bielkoviny: 5,1 g
Soli: 0,17 g

 

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…