Čokoládová bonboniérka ku Dňu žien

€ 4,99 vrátane DPH
€ 4,15 bez DPH

Táto čokoládová bonboniérka je skvelý tip na originálny darček k Medzinárodnému dňu žien! Bonboniérka pozostáva zo štyroch čokoládových srdiečok, ozdobených sladkým venovaním. Vybrané srdiečka môžeme ozdobiť aj Vaším logom.

Popis

Ak je na svete niečo, čo majú spoločné (takmer) všetky ženy, tak je to nepochybne láska k sladkému.

A ak existuje niečo, čo urobí radosť (takmer) každej žene, tak je to práve sladký darček.

Táto čokoládová bonboniérka je skvelý tip na originálny darček k Medzinárodnému dňu žien! Bonboniérka pozostáva zo štyroch čokoládových srdiečok, ozdobených sladkým venovaním. Vybrané srdiečka môžeme zdarma ozdobiť aj Vaším logom. Čokoládové srdiečka sú vyrobené z lahodnej mliečne, horkej alebo bielej belgickej čokolády a chutia rovnako fantasticky, ako vyzerajú.

Lahodné čokoládové srdiečka sú zabalené v elegantnej darčekovej škatuľke, v červenej alebo natural farbe. Vybrať si môžete zloženie srdiečok v kombinácii z mliečnej a bielej, horkej a bielej alebo mliečnej a horkej čokolády.

Rozmer škatuľky: 117x117x9 mm

Veľkosť srdiečka (výška/šírka/hrúbka): 5x5x0,6 cm

Doba dodania: štandardne 2-3 týždne

Doba spotreby: 12 mesiacov

Minimálne je možné objednať 20 ks bonboniérok.

 

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

 

Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a typ bonboniérok.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Priamo do objednávkového formulára môžete nahrať Vaše logo, príp. nám ho prosím zašlite e-mailom: info@cokoloko.sk. Do kolonky “Poznámka” nám môžete bližšie popísať, aké zdobenie na srdiečkach si želáte.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Farba škatuľky

,

Druh čokolády

, ,

Možno by sa Vám páčilo…